Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet-e ebből baj? Mit csináljak?

Lehet-e ebből baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladásra az orvos 5 napos antibiotikum kúrát írt ki. Napi 2 szemet kell szednem, reggel és este 1-1. Közötte délben egy probiotikum. Véletlen ma este az antibiotikum helyett a probiotikumot vettem be. Ha ezután beveszem az antibiotikumot, akkor a probiotikum csökkenti a hatását?

nov. 24. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj amennyi időt tudsz, aztán vedd be. Nem kell ennyire túlaggódni. Inkább a probiotikum hatását csökkenti az antibiotikum.
nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, nyugodtan beveheted, csak előtte egyél valamit, hogy ne legyen üres a gyomrod. Egy kis joghurt vagy fél kifli is elég, csak legyen bent valami.
nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Milyen probiotikumot szedsz? Az Enterolnak van olyan, amit lehet egyszerre is szedni. Legrosszabb esetben olyan lesz, mintha be sem vetted volna azt az egy szem probiotikumot, az antibiotikumot vedd be.
nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, bevettem az antibiotikumot. Egyébként florabalance plus probiotikumot szedek, de nem olvastam a betegtájékoztatóban ide passzoló dolgot.
nov. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!