Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányinger és hasmenés ellen...

Hányinger és hasmenés ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
nov. 30. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos. Járvány van, csomóan elkapták.
nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál hogy , valamitől szabadul a szervezet és azért van hasmars . Amugy a faszén .
nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most ilyen vírus van.. ki kell jönnie aminek ki kell...

Én ma 3x hánytam es 15x volt hasmenésem, közben elég hangosan morgott a hasam

dec. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Svájc ***** válasza:
46%
Mindenkinek!!!!! TAFEDIM TEA!! Alap,hogy lehyen otthon! Mint egy gyógyszer csökkenti a görcsöket, gyógyít eszméletlen hatásos! Akár 1 filter is hat. Olyan fél óra múlva érzed, hogy húú hajnal három és végre el tudok aludni. Nyilván ha hànysz, kijön de pici kortyokkal be lehet infúzionálbi. Kúra szerűen is betegségeket gyógyít. Ha baj van napi 3x 4x egy filter. SZÍVESEN💖
dec. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Svájc ***** válasza:
Kinek mi baja a válaszommal?? Senkit nem bántottam. Amit írtam tudatos volt és tapasztalatra és tudásra alapuló. 4-es voltam.
dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül 2 nap alatt kilábaltam belőle, megeshet hogy pszichés volt.
dec. 13. 06:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!