Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbél gyulladasra,korábban...

Vastagbél gyulladasra,korábban a doktornő a beállított terápia mellé klion kúpot írt fel amit análisan kellett használnom.Kérdeztem tőle,hogy miert kell használnom de nem igazán kaptam választ. Megtudná valaki mondani,hogy miert kellett használnom?

Figyelt kérdés

dec. 3. 08:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Mert az koncentráltan juttatja a hatóanyagot a megfelelő helyre. A szájon át szedhető szerek hatóanyagtartalma az emésztés folyamán nyilván csökken, ami a te állapotodban lehet kevés.
dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

A Klion az nem hüvelykúp?

Vagy van olyan is amit végbélbe kell helyezni?

Klion szájon át szedhető tablettát szoktak felírni gastroenterális panaszokra.

dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Igen az mégis análisan kellett használnom.
dec. 3. 09:52
 4/38 anonim ***** válasza:
0%
Máshol éld ki a fantáziádat, kúp-fétises :D
dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Senki nem kíváncsi a véleményedre nem kivánom,hogy annyi mindenen menjél keresztül mint én te szerencsétlen.Folyamatos steroid kezelés ami teljesen tönkre tett 25 év alatt.A szemeimet meg kellett műteni mert zöld hályog lett mind a kettőn.Soroljam még?
dec. 3. 11:56
 6/38 anonim ***** válasza:
Mit állapitottak meg milyen vizsgálaton voltál, mik a tünetek, miota tart?
dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Vastagbéltükrözésen,vérvetelen,ultrahangon.Colitis ulcerosa (vastagbél gyulladás) ami a bal colonfélre terjed.Huszon öt év után derült ki,hogy ételallergia okozta.Laktóz,glutén,szója mentes diétán vagyok öt éve nem szedek steroidot.Csak szalicilsav tartalmú gyógyszert (Salofalk granulátum,és kúp) De nem azért mert ez a fétisem mielőtt megint belém kötne valaki!
dec. 3. 12:42
 8/38 anonim ***** válasza:

"Laktóz,glutén,szója mentes diétán vagyok öt éve nem szedek steroidot."


És használ?

dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Igen nincs nyák es vérzés szinte teljes életet tudok élni.Persze a fűszeres ételek is tiltó listán vannak sajnos könnyebb azt elmondani mit ehetek meg mint amit nem.
dec. 3. 13:06
 10/38 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy valakinek vastagbélgyulladás kezelésére hüvelykúpot adjon egy orvos.
dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!