Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki egy jó kardiológust...

Valaki egy jó kardiológust tud ajánlani az országon belül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Magán kardiológust keresek legyen bárhol az országban a lényeg, hogy lelkiismeretes legyen és értse a dolgát. Sajnos 4 éve küzdök erős szivdobogás érzettel a nap 0-24 órájában és eléggé megkeseríti az életem, voltam már 3 nál de semmi egyebet nem mondtak, az utolsó 15 perc alatt lerendezett közbe 2 szer telefonált majd elkért 22 000ft ot, az ilyenekből elegem lett, tehát aki tud egy jó kardiológust ajánlani ne tartsa magában. Üdv
dec. 4. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Mivel már az összes kardiológus megállapította, hogy nincs bajod, ezért nincs értelme másikat keresni.


Meg annak sincs értelme, hogy már sokadik kérdést írod ki erröl.

dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinted annak nincs értelme, hogy az ember sz@rul érzi magát és megoldást keresne?
dec. 4. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezőnek acsarkodni van kedve! Menj minden utcába es költs el többszázezer forintot erre ! Nekem szarmindegy
dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha annyira szarmindegy lenne neked, nem ugatnál bele csak úgy egy olyan témához ami nem érdekel téged, kár volt megszólalnod, inkább mosogattál volna el, de ez csak a saját barom személyiséged tükrözi.
dec. 4. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsivel többet költöttél volna, már egy Holter EKG-t is kaptál volna. Az megvolt valakinél?
dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen volt olyan is.
dec. 4. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Dr.Abdul Al-Shamiry. Sárváron rendel, szuper jó doki!!
dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdezö átlagban havonta egyszer kiírja, hogy mindenféle vizsgálatot végigvittek neki, semmi baja, de beképzel magának ezt-azt, és utána meg hisztizik, hogy a képzelt betegségét nem lehet kezelni. Pszichiáterre lenne szüksége, nem kardiológusra, csak oda meg nem megy
dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra vár hogy mindneki írja hogy jaj hat te makkegészséges vagy !!! Ezt várja. Figyelj kérdező , annyit élsz, amennyi adatott neked es amennyi a genetikai kódodba be van írva. Mikor leketyeg az órád akkor annyi volt.
dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Először írtam ki, nemtudom honnan jött neked, hogy havonta kiírom mikor vagy egy éve nem jártam itt. Arra nem gondoltál, hogy másnak is lehet ilyen ? Másik meg, ha neked annyiba kimerül a tudásod, hogy egy ilyen tünetet ha csak kardiologus kivizsgal es nem talal semmit akkor mas baja nem is lehet akkor ne szolj hozzá inkább. Manapság divat lett, ha egy embernél nem találnak semmit akkor rögtön pszihiaterhez küldenek, kezemen nem tudom megszámolni hány emberrel beszéltem akit szintén elküldtek, de végül csak kiderült, hogy fizikai gondja van mint pl lyme kor, vagy pajzsmirigy betegség stb. De egyébként meg mit keresel még itt? Ha nem tudsz építő jellegű választ adni akkor dőlj hátra a kanapédban és nézz meg egy sorozatot. Ez a magyar mentalitás, büszke lehetsz magadra :) le a kalappal
dec. 4. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!