Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas láz, nátha egyik napról...

Magas láz, nátha egyik napról a másikra, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2nappal ezelőtt ejjel arra ébredtem hogy hanyingerem van par percre kesobb elhanytam magam az ejszaka kozepen azután belazasodtam (39,5)re

Aznap éjjel mar mem is aludtam olyan szarul voltam napkozbe a lazam ingadozott 38,5-40 fok között bármit eszek/iszok kihányom mára náthás is lettem a tüdőm is megfájdult. Holnap megyek dokihoz,de szerintetek mitol lehet?? Koszi a valaszokat


dec. 11. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Na, velem is épp most kezdődik. Na, nem baj, megmondták "az oltás működik, és teljesen biztonságos..." Látjuk.
dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 gondolod hogy COVID?
dec. 11. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsõ tipp a klasszikus fosós-hányós vírus, amit ilyenkor télen kicsit gyengébb immunrendszerrel könnyû összeszedni.

Ez esetben az a fontos, hogy ne száradj ki. Igyál sok vizet, ha megmarad benned, kólát, natúr teát ízesítetlenül.


Ételmérgezés esetleg? Valami kevésbé friss hús, esetleg büfés kaja?


Várandós lehetsz-e?


Vagy ha bulizni voltál, esetleg spiking tünetek, azaz tett valaki valamit a poharadba? Voltál esetleg furán részegebb, mint vártad volna?

Bizonyos parti drogok tudnak hánytatni, pl eki?

dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 gyors kajat ettem elotte, ez minden
dec. 11. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az elsô vagyok, de amíg bem teszteled, igen, lehet Covid is. Egy csomó ismerõs lebetegedett vele mostanság.
dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ételmérgezés is gyanús. Ha van még a kajából, azt is vidd a dokihoz, meg a rendelésre bizonyítékot (pl banki adatok, számla stb)
dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
#5 Ja, biztos COVID, influenzára sem teszteltünk soha, mégis szarul voltunk mindig. Tessék tesztelni, rettegni, elérték amit akartak.
dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hányós-fosós vírusfertőzés.
dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!