Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux kezelésekor “szorulás”?

Reflux kezelésekor “szorulás”?

Figyelt kérdés

Évek óta, sőt amióta az eszemet tudom, mindig ment a hasam. Most elkezdtek kezelni refluxra és 29 évesen megtudtam mi az a kemény széklet 😅

Rettenetes… pláne, hogy szülés után vagyok 3 hónappal és az aranyerem így még lassabban gyógyul. Közben meg persze jó is, hogy nem mar szét a sav felül… kevésbé romlik a fogam, nem fáj a torkom, stb…

Volt már így más is? Meg tudom majd szokni?


Miket egyek, hogy ne fájjon? Alig merek rendes kaját enni.



dec. 12. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A refluxosoknak a tul sok rost nem tesz jot de a szekletet az lazitja. Szoval a napban jol elosztva egyel sok zoldseget es teljes kirolesu gabonakat.

Minden etkezes melle egyel meg 10 deka friss zoldseget es meglesz a rostbevitel. Viszont a magas rostbevitel mellé nagyon kell fifyelni hogy a min 2 liter viz meglegyen

dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
dec. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!