Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdvözletem.Esetleg valaki...

Üdvözletem.Esetleg valaki hozzáértő tudná elemezni ezt az EKG t és válaszolni a lentebbi kérdésemre?

Figyelt kérdés

1.Kérdésem: Található bármi kóros ezeken a körbéken a magas pulzuson kívül?


2.A második részen látszik hogy a pulzusom 170ről hirtelen felugrik 220 ra majd szinte azonnal vissza is esik 80 al.Ez nem abnormális kicsit? Főleg hogy tudom hogy ez átlagot mér tehát lehet még kritikusabb volnt a kiugrás.De őszintén ez nem életveszélyes , főleg hogy séta közben készült? Amióta átestem egy vírusos betegségen egyszerűen így működika pulzusom.Volt hogy 100-150 között vibrált másodpercenként látta orvos de nem érdekelték.


Az "Orvos" Gyakori szupraventikulás tachycardiát írt a papírra.előtte tökéletes életem volt de 6 hónapja egyszerűen nem megy.A véroxigén is fel le ugrál egyébként előtte 100 as volt.a pulzusom is 75 volt , azóta egyszerűen írtó magasra fel szokott menni de inkább a napi tevékenységek közbe.


Első EKg nyugalomban a második séta közben készült.

Nem azért kérdem de ez a hirtelen 120-130 as pulzus változás 2mp alatt nem életveszélyes?Nekem átlag emberként nem tűnik normálisnak.


Ha valaki ért hozzá kérem ha valami értelmes válasszal tudna szolgálni annak örülnék :)

Köszönöm , a képeket csatoltam


[link]

[link]



dec. 12. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A Kardiológián !
dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt az egyetemen élettanon EKG-elemzés érintőlegesen, de nem mernék semmit mondani, nincs orvosi szintű tapasztalatom.
márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!