Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt olyan, hogy teljesen azt...

Volt olyan, hogy teljesen azt gondoltad hogy halálos betegséged van, és tüneteid is voltak? Hogyan nyugtattad le magad, és végül megoldódott a dolog?

Figyelt kérdés
dec. 17. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hónap tüdőosztályon.Folyamatos folyadéktermelődés a mellhártyában...felmerült hogy mellhártyarák,a család már felkészült a legrosszabbra.Ez egy éve volt,sajnos a pleura összenőtt így minden mély levegővétel fáj.Ha meglátok egy azbesztpalás tetőt lever a víz.Ezt a betegséget az azbeszt belégzése okozza.
dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Covid óta nagyon sok olyan ember van, aki minden tünetet túlgondol, és rohan az orvoshoz. A covid elültette az emberekben a rettegést és a félelmet.
dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked mi a problémád kérdező?
dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Nekem sok tünetem van..

Próbálom elhesegetni hogy nagy a baj, mert már többször gondoltam hogy nagy a baj amikor nem is volt.

dec. 17. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
1.es vagyok....aminek lehet utána kell járni.Nézd meg a Reviczki Gábort....10 éve bennem van a rák nyilatkozta.Hát bravó.4500 ft a PSA teszt,nem fért volna bele? Ha az megindul felfelé még mindig ott a parametrikus prosztata MR...tök pontos,nem jár sugárzással,elkerülhető vele a felesleges biopszia.És nem ment el rá...most meg nem érti hogy mi van.A volt kollegám kijelentette:Az én seggembe nem fog senki turkálni!....végbélrák!!!,,pedig menthető lett volna
dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!