Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok.

Az egész december 8-án pénteken kezdődött. Hazaértem iskolából és fájtak a lábaim és a kezeim, gyenge voltam, fájt a fejem, a torkom, a mellkasom és a hátam, illetve folyt az orrom. Láz 38 volt kereken. Cataflamot bevéve azonnal lement a láz, étvágyam volt szerencsére. Szombat-vasárnap jöttem mentem, azt hittem csak szimplán megfáztam. Majd hétfőn, 12.11-én letesztelt a háziorvosom Covid gyorsteszttel, ami azonnal pozitív lett. NeoCitran, Cataflam, C-D vitamin, kamillatea ivás és azzal való porlasztás megtörtént. Lázam péntek óta nem volt, köhögni nem köhögtem. 12.13-án szerdán újra leteszteltek, azon már sokkal később és sokkal halványabban jött ki a második teszten. Aztán végül 12.15-én pénteken a teszt már teljesen negatív lett. És itt történt valami, ami nem értek. Végre megnyugodtam, hogy kimentem belőle és negatív lett a teszt, erre éjszaka arra keltem fel, hogy vacogok a takaró alatt, 38.2 volt a testhőm. Elkezdtem köhögni, a torokfájás megmaradt ugyanúgy, illetve a hátam fájt köhögésnél. De nem úgy, hogy szurkált volna bele, vagy esetleg amikor veszem a levegőt akkor fájt volna, hanem egy állandó tompa fájdalom. Elkezdtem az Azi Sandoz 500 mg-os Antibiotikumot az orvos tanácsára, azóta már 3 db-ot beszedtem, mert az annyira erős, hogy 3 db van benne összesen. Sajnos lázam még most is van.

Van ötletetek, hogy mi lehet ez? A Covidra rászedtem valamit?



dec. 18. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez az új megbetegedés üdvözöllek a klubban!
dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De mi ez pontosan? Covid utáni visszaesés?
dec. 18. 23:16
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem covid
dec. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet influenza de a covid egy másik variánsa is. Szedd a gyógyszert és phenj, kúráld magad, pár napig maradj otthon.
dec. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem voltál még sosem influenzás? Majd elmúlik, feküdj, pihenj és igyál sok meleg folyadékot és szedjel 1000mg C vitamint 3 óránként.
dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Oltás.
dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Oltás? te mit szívtál? Mi ellen? most esett át rajta, minek neki oltás??
dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bevagyok oltva. 2 Pfizert kaptam 2021-ben.
dec. 19. 19:17
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
8,ennyi.Ezért vagy beteg folyton.Szétszedte az immunrendszered.
dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9/9


De nagyon kivagy tanulkozva öcsém ez igen👏🏽

Orvos vagy, hogy te itt kész tényeket állítasz fel?

Vagy elolvastál neten egy pár baromságot?

Egy szóval nem írtam, hogy folyton beteg lennék.

Ha annyira tudni szeretnéd, utoljára tavaly ilyenkor voltam beteg.

dec. 19. 21:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!