Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon rosszul lettem mitől...

Nagyon rosszul lettem mitől van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt éjszakából haza értem és nagyon rosszul voltam. Gondoltam megfáztam meg úgy éreztem lázas vagyok. Le feküdtem aludni majd majdnem hogy végig aludtam aztán az egész napot néha felkeltem de nagyon szédültem, fájt a fejem, alig ettem wcre is alig volt erőm ki menni. Még mindig ez a lázas érzés volt de lázat nem mértem. Majd miután az egész napot majdnem hogy végig aludtam az éjszakát is sikerült. Ma már nem érzem magam lázasnak csak kicsit szédülök. Létezik hogy egy nap alatt el múlt a láz? Ja és munka közbe eléggé fájt a tüdőm is gyanakodtam esetleg tüdőgyulladásra mert sűrűn kell a melegből hidegbe járkálnom.
dec. 21. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ez az.
dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!