Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van még valaki aki hasonlóan...

Van még valaki aki hasonlóan szokta érezni magát? Többi lent!

Figyelt kérdés
Lehet csak hypohondria, de igencsak váltakozó a közérzetem, legalábbis én így érzem. Beteg gyakorlatilag sosem vagyok, komolyabb lázam talán még életemben nem volt. De gyakorta hirtelen szinte minden erőmet elveszítem, kedvem szinte semmihez, a lábam kezem kissé mintha remegne. Kisebb szédülés is rám jön, figyelni a másikra nehezen tudok, illetve szoktam úgy érezni mintha valamiféle nyomás lenne a fejemben, meg kisebb hányinger mintha lenne, bár sosem hányok. Mi lehet ez vannak valakinek hasonló érzései?

dec. 21. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy egybe vagy darabokba, néha sokszor, majd kevésbé érzem.
dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka te még nem jártál utána? Lehet csak túl aggódom magamat.
dec. 21. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod,cukrod milyen? Stresszes az életed?

Nekem akkor voltak ilyen problémáim amikor alacsony volt a vérnyomásom,néha még most is+ nálam a stressz az mindent visz, az szét szed belülről,teljesen felőröl.

dec. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen. Stressz az most a tető fokára hág. Életemben nem voltam még ehhez hasonló gondokkal mint most sajnos.
dec. 22. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos ezt betudhatod annak is. :/ de ha hosszabb ideig fennáll a baj,látogass el orvoshoz. Banális dolog is lehet,de jobb kizárni a komolyabb problémákat. Jobbulást kérdező.
dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed. Igyekszem
dec. 23. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Így,ünnepek előtt próbálj meg egy mély levegőt venni és kifújni vele a mérgező gondolatokat..csak képzeld el..az agy befolyásolható és kontrollálható valamilyen szinten.Kellemes ünnepeket kívánok.
dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked is kívánom! :)
dec. 25. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!