Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az alábbi tünetek utalhatnak...

Az alábbi tünetek utalhatnak egy konkrét betegségre? A konkrét kérdés az, hogy lehet e valami betegség, amihez visszavezethető ez a sok tünet.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz az emésztésem már évek óta, szorulásom van, és gyakran felpuffadok. Mostanában napi küzdelem, hogy egyáltalán tudjak wczni, és nagyvécézés hiányában borzasztóan érzem magam a bőrömben. Mindenhol viszket a bőröm, nagyon vízhiányos, pedig napi 2,5-3 liter vizet megiszom. A jobb kézfejemen egy hónapja piros kiütés van. Az térdem az elmúlt 7 évben recseg, és ha picit is megeröltetem, akkor fáj. Fáj a hátam. Az ínyem lassan, de biztosan sorvad. Az elmúlt hónapokban tiszta ránc lett a homlokom. Hullik a hajam. Emellett depressziós vagyok, és szorongok is. Utóbbi miatt egész nap pisilni járok, lefekvés után mostanában kb. 15-ször el kell mennem. (Ezt a szorongás okozza, fizikai lehetőség vizsgálattal ki lett zárva.) 24 éves nő vagyok.

dec. 22. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A dili képes tönkretenni az egész szervezetet. A székletürítés rendszeressége megfelelő étrenddel biztosítható, de jelentősen közrejátszanak benne a nyugodt külső körülmények. A napi 2,5-3 liter folyadék nem biztos, hogy feltétlenül szükséges, ha a párolgással a bőrön át történő folyadékvesztés minimális. Ha ennek a mennyiségnek a napi elosztása nem illeszkedik megfelelően az alvás-ébrenlét ciklusához, hanem a folyadék kiválasztás a lefekvés körüli időszakban ugyanolyan, mint napközben, akkor nem kell csodálkozni az esti sokszori vizelési ingeren. Folyadék bevitelt követően 2-3 órán belül általában megtörténik a bevitt folyadék nagyobbik részének kiválasztása, idősebb korban ez elhúzódó. Éppen úgy, mint az étkezésnél, a lefekvés előtti 3 órában nem ajánlott már étkezni, de folyadékot bevinni sem.
dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A dili képes tönkretenni az egész szervezetet? Ezzel most mit kéne kezdenem? A "megfelelő" étrend nem segített, mint írtam évek óta van ez a probléma, voltam orvosoknál, megcsináltam mindent amit ajánlottak.
dec. 23. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!