Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Találkoznátok, ha fennállhat...

Találkoznátok, ha fennállhat egy lappangó betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal külön kellett töltenünk a karácsonyt, ő városi, én vidéki vagyok, és a Szentestét otthon szoktuk tölteni családunkkal.

Sajnos amíg ő otthon volt, felütötte a fejét náluk rotavírus, a kistesója megbetegedett, viszont egyetlen napot töltöttek egy lakásban. Szegény még csak nem is sokat aludt vele egy szobában, mert egész éjjel kijárt..

Ez 25-én történt, utána így nem jött el hozzám, mivel egyelőre nem tudtuk, hogy elkapta-e. De semmi tünete nincs neki azóta sem.

Szilveszterre azért már visszautaznék hozzá a lakásunkba, ha az elkövetkezendő napokban is jól van, nem valószínű, hogy elkapta, nem? Úgy tudom, ennek nagyon rövid a lappangási ideje, valamint ő 3-4 hete esett át hasonlón, mikor én ápolgattam otthon.



dec. 27. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Bármikor fennállhat bármilyen lappangó betegség, ennyire nem kell raktárra aggódni.
dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogos aggodni. Mivel egy szobaban volt vele, nagy esellyel kaphatta el, de ket nap alatt ki szokott jonni, ha igen. Igy mar addigra rendben lesz.
dec. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül szerencsére ő nem kapta el, de a házukban volt, akin kijött rá 1-2 napra, de szerencsére ott is csak enyhébben.
jan. 4. 11:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!