Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lenne két kérdésem a Bélféregg...

Lenne két kérdésem a Bélféreggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Első: Most vettem észre kb egy hóbapja hogy viszkat a fenekem de ez már tavaly is így volt de csak télen de most mikor odanyoltam akkor kis pár mmeres kukacokat találok. Ahol mi lakunk sajnos penészes a ház ami télen jön elő szóval lehet a penészhez köze vagy csak elkaphattam valahol?


Válaszokat előre is köszönöm!


Második: A bélféreg elmúlik magától végelegesen ha odafigyelek a higéniára vagy csak akkor ha orvoshoz fordulok és kérek bélféreghajtót?


dec. 28. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. A penész gomba, a féreg állat. Egyik nem alakul ki a másiktól. A féreg petéket általában mosatlan élelmiszerrel viszi be az ember.


2. A férgek nem "múlnak el", menj orvoshoz kérj féreghajtót. Ha nem kezeled vérszegénység, anorexia vár.

dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!