Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amikor alszok este felriadok...

Amikor alszok este felriadok álmomból, ez miért van?

Figyelt kérdés

Amikor alszok akkor neha 1 honapba legalabb 5x biztos szokott lenni olyan hogy amikor elalszok felebredek arra hogy el van zsibbadva a karom es nem erzem de ezt ugy kepzeljetek el hogy alszok es arra kelek fel hogy felulok az agyon es fogom a karomat hogy nem erzem es be vagyok panikolva, de onnan gondolom hogy en fekszek rá, hogy ott van rajta reggelig a pulover meg ilyen csikok nyoma amit a pulover okoz

Aztan ma eloszor volt olyan hogy este felkeltem, es bekapcsoltam a telefonon a lámpát es lehuztam a toltorol a telefont

Es arra kelltem fel hogy a telefon a szemembe vilagit reggel 8 orakkor

Es megkerdeztem mindenkit hogy ki huzta le a telefonom es kapcsolta be a lampat azt mondtak hogy este felkeltem es be voltam panikolva es a telefonon bekapcsoltam a lampat es vissza aludtam, de en erre nem emlekszem

19 eves vagyok fiu



dec. 29. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran előfordult, hogy ráfeküdtem a karomra és elzsibbadt (igen, pont úgy, mint ahogy leírtad). Általában oldalt alszom, és szinte mindig úgy történt, hogy a karom betettem a párna alá és úgy aludtam a párnán/karomon, hogy keményebb legyen a párna, de egy ideje habszivacs memória párnám van, ez segít, így nehezebben fordulok úgy rá a karomra, hogy elzsibbadjon teljesen. Én már nem pánikolok miatta, de emlékszem az első pár alkalommal, még kiskamasz voltam, az elsőnél konkrétan szaladtam ki anyuhoz sírva, hogy valami baj van a karommal, lebénult. :D A második passz. Lehet a karod miatt feszülten alszol és pánikba estél? Próbálj meg rájönni mikor/milyen pozíciókban fekszel így rá a karodra és azt kiküszöbölni.
dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mármint a második kérdésedre a válasz passz, hogy hogyan/miért történt ez a telefon-lámpa bekapcsolás. Esetleg éjjeli fénynél próbálj meg aludni, hogy ne pánikolj ha hirtelen felriadsz.
dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!