Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2éves kisfiam minden hónapban...

2éves kisfiam minden hónapban lázas.vashiányos amire maltofert kap cebionnal. Minden hónapban antibiotikumot írnak neki.most decemberben a 3.csomag.egy hónapos kóra óta minden hónapban beteg volt.Más is van így a gyerekével?

Figyelt kérdés

jan. 1. 15:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Voltunk vérképen többször monocita magas,illetve vashiányt mutatott.azt mondták a monocita azert magas mert vírusos. Tüdeje tiszta.. egy hónapos kora óta minden hónapban beteg általában felsőléguti amire egyből antibiotikum.. most decemberber elején tüszős mandula két hétig antibiotikum majd egy hét tünetmentesen.utána váladékos köhögés nátha .visszatérő láz.6 napig.. fül orr gégész azt mondta vìrusos a fülében nem lát semmit. Ha a láz marad kapjon antibiotikumot.majd hetvégén ügyeletre kellett mennünk kötőhártyagyuladással. Ott a doktornő megvizsgálta hallotta hogy köhög ..megnézte a fülét savós.egyből antibiotikum szemcsepp...(van egy ovis testvére a pici közösségbe nem jár).
jan. 1. 16:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyire válogatós a kisfiú?
jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éves koráig a fiam 14 antibiotikumos kúrát kapott!!

Sajnos kicsik az immunrendszerük nem érett!!

Majd lesz jobb ahogy érettebb lesz az immunrendszere !

Mostanra van egy egészséges 15 éves fiam!!

jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A vashiányt ki kellene vizsgáltatni, az valaminek a tünete. Lehet akàr cöliákiás is.
jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Doktornőnk nem tud már mit kezdeni vele most is épp a kórházba akart beutalni.mondván odaadtam a beutalot az én döntésem befekszek -e vele.a fül orr gégész azt mondta felesleges,ügyeleten azt mondták felesleges... akartam immunologiara vinni de mondta a doktornőnk hogy nincs nálunk a kórházba. És majd változni fog megfog erősödni stb...csak szerintem ez mar sok hogy havonta antibiotikum 39 fokos lazak.nem alszunm semmit mikor ez van
jan. 1. 18:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen és sajnos elég válogatós is lett. Ránézésre eldönti hogy nem jó neki az étel meg se kostolja.
jan. 1. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Válogatós gyerekeknél is előfordul a vashiány. A súlya, magassága normális, nincs elmaradva? A kakija normális?
jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kakija normalis rendszeres,13kg 86 cm
jan. 1. 19:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Májat, vörös húst eszik rendszeresen?

Mennyit hány órát van a szabadban naponta?

jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sokat vagyunk az udvaron sétalunk is .. pont a husokkal vannak gondok evés terén. Nem igazán eszi meg így próbálom neki mindenbe belecsempészni aprítani hogy megegye,de ha észreveszi azonnal köpi ki..virslit,szalámit megeszi
jan. 2. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!