Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj a tünetek alapján?

Mi lehet a baj a tünetek alapján?

Figyelt kérdés

5-6napja lázas vagyok. Reggel és napközben csak 37.6ig megy de utana este meg ejszaka felmegy akáe 39ig is. A lázcsillapító szépen leviszi. Étvágyam egyáltalán nincs. Magamba kell erőszakolnom az ételt. És ma reggelre jött egy új dolog. Ha bolintok egyet a fejemmel vagy némelyik irámyba amelyikre érzékeny akkor pár pillanatra olyan fájdalom áll bele mintga szét akarna robbani a koponyám.

Orvoshoz most fogok tudni menni, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.



jan. 1. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkaphattál valami vírust. A láz este és éjszaka rendszerint magasabb szokott lenni. A nyakadat valószínűleg elfeküdted, azért fáj mozdításra. Tarkómerevség ugye nincs? Mert ha van, akkor azonnal ügyeletre menj, vagy beszélj velük.
jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nincs. De nem a nyakam fáj hanem a homlokom teljes terjedelmében de nagyon keményen mondom mintha szét akarna robbani. De ez csak egy pillanatig van és csak akkor amikor úgy mozdulok és ha fekszem akkor ez egyáltalán nem jelentkezik.
jan. 1. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, esetleg idegbecsípődés. Mindenesetre menj orvoshoz, mert régóta lázas, beteg vagy, és akkor ezt is említsd meg.
jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okes köszi. Még annyi hogy covidos nem vagyok mert tegnap csináltam tesztet, ami negatív lett. Valami más lesz. Akinek még van ötlete esetleg írja meg nyugodtan.
jan. 1. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Vírus, ami felülfertőződött és homloküreggyuszi lett belőle. Menj orvoshoz, mert erre antibiotikum kell. Addig meg melegítsd, inhalálj, aludj hagymával, mosd át az orrod.
jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez inkabb influenza lesz. Vagy valami egyeb virus.
jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Nyaki érelmeszesedés is kiválthat ilyet.
jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!