Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 8 hét és 3 nap után negatív...

8 hét és 3 nap után negatív HIV teszt vérből (laborban) mennyire megbízható ?

Figyelt kérdés
Visszatérő aftáim vannak az együttlét óta , részben volt védekezés , kivéve orál

#afta #HIV #8 hete
jan. 2. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható. Valami mást kaptál el, ami az aftát okozza (herpeszvírusok egyik fajtája talán). Az immunrendszeredet erősítsd.
jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megbízható.

Az afta egyébként sem a kezdeti tünetekre jellemző, hanem évek múlva, amikor már a vírus rombolta az immunrendszert és akkor jön, mellé még sok más, pl gombák a szájban.

jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi , rendesek vagytok.

Tudom hogy megérdemelném mert felelőtlen voltam.


Ja és a Hiv teszt eredmény negatív értéke növekszik - 0.06-ról indúlt aztán 4 hét múlva 0.09 aztán 1-1 hetente 0.10 , 0.11. És ma 0.12 ez aggaszt.

jan. 2. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Ne aggódj, 8 hetes fertőzésnél nem 0-val kezdődne a az érték, hanem ezer vagy több ezerrel, ilyenkor van a legtöbb vírus a szervezetben. Még a 2-3 hetes fertőtést is képesek kimutatni a mai, korszerű, antigénes tesztek, 8 hét után 100% hogy kimutatná, véradásnál is azért komoly gond lenne, ha nem mutatná ki a 2 hónapos fertőzést, mennyien elkaphatnák úgy a vírust.

Egyébként ez egy jó dolog, hogy eljársz tesztelni, felelősségteljes, még ha úgy gondolod, hogy előtte "hibáztál" is, hány ember le se szarja ha elkapott valakitől valamit és bűntudat nélkül fertőz tovább.. Szerintem mindenkinek kéne menni tesztre, aki él nemi életet.

jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
jan. 2. 22:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!