Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal oldalon a szív körül...

Bal oldalon a szív körül köhögésre szúró fájdalom mi lehet? Légmell?

Figyelt kérdés
Teljes pánikba vagyok. Influenza szerű tüneteim vannak,orrdugulás,orrfolyás, hőemelkedés. Tegnapelött nagyon elkezdtem köhögni. Száraz köhögés. És elég sokszor fujtam orrot. Tegnap fájt a hátam. Ma délután pedig orrfujasra és köhögésre a szívem környékén szúró vagy inkább nyomó érzésem van. Eléggé pánikrohamos vagyok mert az internet alapján ez légmell. Nem merek elaludni. Ájulás érzésem volt az előbb annyira pánikolok.

jan. 11. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Megfázás
jan. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És attól fájhat a mellkas?
jan. 11. 07:12
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Mellhartya gyulladas
jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
Ez lehet akármi, tüdőgyulladástól kezdve. Orvoshoz menj el.
jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanilyen tünetekkel volt tüdőgyulladásom, menj mindenképp orvoshoz.
jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Elmentem az orvoshoz. És azt állítják hogy ez borda zúzódás vagy húzódás a köhögéstől. Este bementem a sürgősségire is. De ott is ezt mondják. Hollandiában vagyok. Mellkas röntgent nem látják indokoltnak.
jan. 11. 21:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Lázat mértek,vérnyomást mértek,véroxigén szintet. Meghallgatták a mellkasom. Megnyomkodták ahol a fájdalmat érzem és azt állítják hogy ez nem tüdő probléma. Hát nyugodt nem vagyok.
jan. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!