Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenéses járvány van?

Hasmenéses járvány van?

Figyelt kérdés

Hasmenésbe szenved valaki még rajtam kívül, kb 3 napja kezdődött, egyszer hánytam savasszerűséget, utána sárgás vizes széklet.


Valaki valami jó tanács? Ti mit esztek ilyenkor?



jan. 11. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én december végén először hánytam nagyon durván ,minden kijött még a víz is ,ezért kórházba kerültem . fostam is 3x kb aznap. A testvérem 2 hétig fosott decemberben. valami biztos van
jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szerintem igen, nekem tegnap óta hasmenésem van és fáj a hasam.

Főtt krumplit eszek. Sok folyadékot is kell inni ilyenkor.

jan. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pro gastro 2x reggel éhgyomorra utána este le fekvés előtt, 3x1. Smecta fontos hogy probiutikum után 1 óra vagy előtt. Nulla kaja. Max keksz. Cukros tea 4L,víz 1L. 4 napja vagyok így most kezd hatni a smecta. Zöldes sárgás szeklet. Át érzem hogy pisilnek a nők mert kb ez az xD
jan. 12. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Este hányingerem lett, most éjjel többször felkeltem, sárgás vizes hasmenés és hányás. Borzasztó.
jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és a kollégámtól kaptam el, ő meg a másiktól, szóval ja, járvány.
jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ki hogy van? Én már túl vagyok rajta nagyjából, de meg mindig sárgás a szekletem de már nem hasmenes. 4-5 napig nem ettem 1 kg fogytam :D
jan. 15. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
4 és 5 vagyok, én aznap végig hánytam és ment a hasam (szintén ilyen zöld vizes epe), kiszáradással már infúziót is adtak. Azóta szerencsére egyre jobban vagyok, már eszegetek, iszok is rendesen, csak aluszékony vagyok még. 1-2 kg rólam is lement. Örülj, hogy hányás nélkül megúsztad, bár így sem lehet kellemes :D
jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaja, miután ez a kérdés ki lett írva, rá egy hétre megindult itt a környéken is mindenhol.

Azóta is hőemelkedésem van, de legalább a fosás elment

jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lázam is volt,és szintén hánytam a víztől is.

4 napig tartott,de azt hittem meghalok.

Sajnos vírus,mindenki benne van szinte.

jan. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelen.:D Mikor nem tudod melyik feledet fordítsd a wc-nek, azt hittem itt a vég.:D Első nap végig hányás-fosás, második nap már csillapodott, de az émelygés, kimerültség megmaradt, negyedik nap még mindig olyan vagyok, mint egy zombi, pár lépés után percekig lihegek.
jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!