Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Altatót ajánlanátok? Vény...

Altatót ajánlanátok? Vény nélkülit vagy vényes végső esetben

Figyelt kérdés
Valeriana és hasonlók nem jött be, napi szinten 2kor felriadok és nemtudok vissza aludni reggelig …. Mindig kialvatlan vagyok emiatt munkàban is és otthon is.
jan. 11. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
sört kell inni lefelvés előtt
jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.

Ja ha nem megy az alvás, akkor akár 11 üveggel is.

jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék sört inni.
jan. 11. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hangoskönyv hallgatás vált be.
jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:( senki nem értette a kérdést
jan. 11. 21:15
 6/7 anonim válasza:

Próbáld meg esetleg azt, hogy reggel felkelés után minél hamarabb természetes fénybe kimész. Az ezzel foglalkozó szakemberek szerint az optimális felkelés után 30 percen belül 5 percet napfényben tölteni, de ez nyilván így télen nehezen megoldható, de az erős mesterséges fénynek is hasonló hatása van. Ez reggel megdobja a kortizol szintet, ami azért fontos mert a reggeli kortizol szint ugrást tükrözi az esti csökkenés, és ez nagy kihatással van az alvásminőségre.


Pont most hallgattam ebben a témában egy podcast epizódot, ha esetleg tudsz angolul szerintem mindenképpen hallgasd meg, nagyon érdekes volt.


[link]

jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 Sajnos nemtudok angolul de kipróbálom majd.
jan. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!