Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől alakulhatott ki? Már...

Ez mitől alakulhatott ki? Már úgy érzem megőrülök.

Figyelt kérdés
Híztam pár kg-ot, elkezdtek szorítani a ruháim, de vettem újakat. Azóta nagyon lefogytam, de akármit veszek fel, amint hozzáér a szövet a vállamhoz szorít. Egyszerűen minden szorít, már két számmal nagyobb felsőket hordok, konkrétan lógnak rajtam, de mégis érzem ezt a szorító érzést, olyan szinten fáj a vállam, a nyakam, a fejem, hogy az nem igaz, mintha késsel szúrkálnák, konkrétan csillagokat látok. Nem tudom mit csináljak, hiába veszek nagyobb felsőket, érzem ezt a szorító, feszítő érzést. Még soha nem történt ilyen velem, és teljesen kétségbe vagyok esve.

jan. 12. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem izuleti fajdalom, hanem valami mentalis zavar. Pszichologus segit.
jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyámék is ezt mondják, de nem az, mert érzem a fájdalmat, ha leöltözök, már kevésbé fáj, amint újra felöltözöm, érzem hogy nyilal bele. Még az orvosnak se merem elmondani, mert félek, hogy hülyének fog nézni.
jan. 12. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak el az orvosnak, nem fog kinevetni, ez valamilyen idegi fájdalom lehet. Rákeresve ezt találtam: "A neuropátiás fájdalom a környéki idegek elsődleges károsodása miatt jön létre,. Égő, fagyos, hasító, vagy áramütéshez hasonló érzésekkel jár, és gyakran szurkáló, bizsergő, vagy zsibbadó érzések is kísérik. Előfordul, hogy egy hideg vagy meleg tárgy, sőt, akár takaró vagy ruha érintése is fokozhatja a fájdalmat, a fájdalmas terület vagy környéke érzéketlen lehet."
jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukros?
jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm hogy utánanéztél, mert én semmit nem találtam róla. És igen stimmelnek a tünetek, amiket leírtál, meg én is rekerestem most erre a neuropátiás fájdalomra. Akkor így lehet elfogom mondani az orvosnak, csak félrem, mert anyámék ugye azt mondták hogy bebeszélem magamban(semmilyen mentális betegségem nincs, normális fiatal felnőtt vagyok), aztán beszéltem erről az egyik barátnőmnek, aki most végzős a szakápoló iskolában, ő se hallott még ilyenről. Viszont nekem már tönkreteszi az életemet.
jan. 12. 21:54
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 nem vagyok cukros.
jan. 12. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvoshoz, ő majd ad beutalót neurológiára és akkor kiderül az okozza-e a bajod.
jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!