Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért újul ki csak úgy a gomba?

Miért újul ki csak úgy a gomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3 éve párkapcsolatban élek és csak egymással szeretkezünk, viszont időről időre csak úgy a semmiből gombás szoktam lenni és ilyenkor darabos lesz a folyásom, vagy begyullad és égető érzés van lent. Van olyan, hogy fél év eltelik és csak úgy jön, olykor hosszabb van hogy rövidebb idő után kijön és muszáj kiemelnem, hogy nagyon higiénikus emberek vagyunk, szóval nagyon odafigyelek a tisztaságra és az ápoltságra, amennyire ki lehet zárni ezeket a gondokat én meg is teszem és a párom is igyekszik… mitől lehet hogy jelentkezik ez a gond?

Legelőször akkor volt mikor a párommal épp hogy együtt voltunk, aztán utána elmentem anyukámhoz párom addig otthon volt és akkor, most megint azután jött ki, hogy anyukámnál jártam és párom megint egyedül volt otthon.



jan. 16. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog okozhatja. Pl egy sima vírusos betegseg is. Vagy antibiotikum szedése. Vagy lehet valami étel. Vagy a túlzott stressz. Tévhit hogy csak szexuálisan aktívaknak lehet
jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyengül az immunrendszered és a természetesen is jelenlévő Candida gomba elszaporodik. Bàrmi okozhatja, stressz is.
jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan lehet véglegesen kiirtani? Orvosnál jártam ezerszer mondtam el neki mi van és ha adott is valami csodaszert, a csoda elmaradt…
jan. 16. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Immunrendszer erősítésével. Esetleg ilyen hüvelyflóra helyreállító kúrákkal próbálkozhatsz.
jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!