Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan gyógyuljak meg gyorsan?

Hogyan gyógyuljak meg gyorsan?

Figyelt kérdés
Làzam van 2 napja meg nagyon fazok,enni nem bírok. Elegen van az egészből. Unom a fekvést. Sok c vitamint szedek,teazok de nem gyógyulok. Izomfàjdalmaim vannak, tegnap este a tüdőm is bekrepàlt Alig kaptam levegőt.

jan. 16. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
COVID mar csak ilyen, orulj ha nem lesz szovodmenye.
jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a tüdőd is érintett akkor menj el a háziorvoshoz, lehet, hogy antibiotikumra lesz szükséged.
jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
C vitamin mellé D vitamin és ne feküdj túl sokat, inkább tegyél-vegyél otthon. Nekem is fájni szokott mindenem a sok fekvéstől, viszont azt vettem észre, ha kicsit mozgok (azért nagyon megerőltetni sem kell), mintha hamarabb elmúlna az egész nyavalya. Az idő legalább biztosan tartalmasabban telik. De ha már napok óta változatlan, azért érdemes lenne megkeresni a házidokit.
jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!