Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Monural antibiotikum nektek...

Monural antibiotikum nektek okozott hányingert, rosszullétet?

Figyelt kérdés
Egyet ittam meg tegnap éjfélkor, 2 óra múlva felkeltem, hogy nagyon hányingerem van, aztán azóta hol jobban , hol kevésbé rámjön.

jan. 16. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a konkrét gyógyszert. De minden antibiotikum okozhat gyomorproblémakat. A legtöbb ember ha antibiotikumot kap akkor mellé eszik probiotikumot is. Neked is ezt javaslom
jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem megy tőle a hasam, de úgy mint a víz, mellé émelygés hányinger, nem tudom tovább merjem e szedni.
jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hanyat kel belole meginnod? Ebbol altalaban egyet szoktak felirni. Nekem is volt tole hanyingerem :(
jan. 19. 09:28
 4/9 anonim válasza:
#2-es vagyok, összesen 2 tasakot írtak ki, eddig egyett szedtem be rá egy napra, csak hányinger, émelygés, szédülés, enyhe fej fájás jött, ma már erős hasmenés, gyomor fájdalom fent lent, és a számban is megjelent néhány piros holyag féle, nem rég voltam orvosnál, azt mondta ez biztos csak valami hasmenéses vírus, ir még ki antibiotikumot, hát kicsit sem vírus szerintem,mivel nem hányok fosok 0/24 meg a fajdalom egészen más jellegű, azon gondolkodom vissza megyek a korházba ahol kezeltek, és tanácsot kérek ott, talán kapok segítséget.
jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnalom, jobbulast!
jan. 19. 12:18
 6/9 anonim válasza:
Köszönöm szépen és neked is jobbulást, te mióta szeded ? Valamint még sok adag van hátra?
jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En csak 1x szedtem. Egy adagot írt ki a doki. Kb 4 napja.
jan. 19. 13:46
 8/9 anonim válasza:
Na és hatott? Ha nem múlna el a mellékhatás, szerintem te is keress fel egy dokit, na meg valami probiotikumot szedj, hogy ha lehetséges.
jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugy nez ki nekem elmult, de nem merem elkiabalni…
jan. 19. 17:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!