Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet agydaganat?

Lehet agydaganat?

Figyelt kérdés
Előre mondanám, hogy pszichologushoz járok a hipochondriám miatt. 3 napja folyton egy ilyen nyomást érzek a fejemben. Most megpróbáltam fejfájáscsillapitot beszedni, de nem hatott. Bizonyos mozgásokra erősödik, de pl köhögésre általába nem. Ezelőtt 2 hétig hörghurutom volt, akkor nem fájt. Tudom, hogy nem a gyakorin kapok választ ezekre, de hétfőn megyek a háziorvoshoz de nem tudok mit csinálni 2 napja csak rettegni. Ha nem figyelek rá akkor sokszor alábbhagy. Nagyon rettegek. Látásom nem romlott, fülem nem zeng de a fejembe mintha nyomásérzés lenne

jan. 19. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem folytasd a pszichológushoz járást! Nincs agydaganatod, valószínű a hipochondria miatt gondolsz erre.

Kitartás, jobbulást! ♥️

jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fenti tüneteket a melegfronti hatás okozza, nem daganat.
jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Járj tovabb oda ahova jársz

Nem,nem lehet

jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az ország mely részén élsz, de ha Budapesten vagy annak környékén, akkor a hirtelen időjárásváltozás miatt lehet inkább. (Itt napról napra több, mint 10 fokot melegedett, majd hűlt a levegő, illetve tegnap nagyon magas is volt a páratartalom.) Szóval nem hiszem, hogy agydaganatod lenne, hanem csak nem tud a szervezeted ilyen mértékű időjárásváltozáshoz ilyen gyorsan alkalmazkodni. Ez amúgy nagyon sok felnőttre jellemző, rám is, nekem egyébként a Quarelin (koffein+metamizol-nátrium+drotaverin) szokott beválni ilyenkor.
jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy arcüreg vagy homloküreggyulladasod van
jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és segito valaszokat, egészen megnyugtattak! :)) még soha nem volt időjárastol fejfájásom, de akkor lehet ezek szerint. Quarelint szedtem be, az nem hatott ezért is ijedtem meg, de akkor majd megpróbálok egy algoflexet :))
jan. 19. 19:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha megfeszitem az állkapcsom, egy pontba fáj az is a front lehet/volt már ilyen valakinek?egyéb tünet még mindig nincs
jan. 20. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!