Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tovább terjedő ekcéma?

Tovább terjedő ekcéma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 3 éve az egyik ujjamon kijött az ekcéma mai napig hol elmúlik visza jön de nagyon megszemvedek vele. Eddig viszont örültem, hogy nem jelentkezett máshol viszont mostmár egy 3hete a 2 belső combomon telibe és most már a térd hajlatomnál is kijött. Elviselhetetlen és undorító a viszketés megőrjít és nem bírom ki, hogy ne vakarjam. Nem rég álltam vissza dolgozni és vegyszerekkel dolgozom gyanítom ettől terjedt tovább de sajnos nem opció munkahelyet váltani viszont így se jó azt meg pláne nem szeretném, hogy mégtovább terjedjen. Kineki mi vált be ekcémára?



jan. 26. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Muszáj lenne kiderítened, melyik anyag okozza és azt kerülni. Addig hiába kenegeted, nem lesz sokkal jobb, sőt, csak romlani fog a helyzet. Tapasztalatból tudom.
jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyik típusa fertőző, ezért kéne tudni.
ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!