Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Letrox, Euthyrox, L-Thyroxin...

Letrox, Euthyrox, L-Thyroxin vagy Syntroxine a jobb? Kinen milyen tapasztalata van velük?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalata van a Letrox, Euthyrox, L-Thyroxin vagy Syntroxinnel?

Van még esetleg más thyroid készítmény a felsoroltakon kívül?



jan. 29. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeknek mind ugyanaz a hatóanyaga


Nekem a Letroxot írják ki, meg akiket ismerek mindnek a letroxot


Szerintem azon van a kiemelt támogatás, igy az a legolcsobb és azért. De ez csak tipp

jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Syntroxine sokkal jobban felszívódik, mint az Euthyrox. Eredetileg azt kaptam és bár javultak az eredményeim, de nem eléggé. Az orvosom átváltott Syntroxinra és azóta ugyanazon a dózison jobban érzem magam.
jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Syntroxin lényegesen modernebb mint a többi, cserébe rohadt drága.
jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
L-thiroxint szedek. Teljesen jo.
jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Euthyroxot szedtem. 1 éven át szenvedtem vele feleslegesen, mert alig-alig javított az értékeimen. Synthroxine-nal 3 hét után jobb volt a közérzetem és pihentebbnek éreztem magam.
jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én L-Thyroxinnal kezdtem. TSH, T3, T4 normál tartományba került, de szellemileg be voltam lassulva hónapokig. Utána visszatért a szellemi frisseségem fél évre, majd újra belassulás jött. Ez így ismétlődött néhány évig. Vérvételek/EEG/Koponya MR stb. vizsgálatok mindent rendben találtak, az okra nem sikerült rájönni.


Áttértem Syntroxinra mert hogy az jobban felszívódik, modernebb. Hát én ezt nem éreztem. Ugyanaz volt mintha L-Thyroxint szedtem volna.


Évekkel később áttértem Letroxra. Ezt szedem sok éve és azóta nem voltam meglassúlva.


Euthyroxot nem próbáltam.


Azt nem tudom, hogy ez a gyógyszerek eltérő hatása miatt volt vagy nekem volt valami egyéb betegségem, de mivel nyomtalanul eltűnt a szellemi belassultságom én az alulműködésre gyanakszom.


Az is lehet, hogy a gyógyszereknek nem volt ebben szerepe és a szervezetemnek kellett 4 év, hogy hozzászokjon a hormonpótláshoz. De ebben sem vagyok biztos.

jan. 31. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekem is volt hasonló, de nekem az volt a bajom, hogy vashiányos, B12 hiányos és D vitamin hiányos voltam. Az első kettőt megoldottuk, a harmadik még mindig projektben van. Azt mondta az orvos, hogy hypothyroidisoknak ezek sokszor hiányoznak, azért nézett meg.
jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!