Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Edzéstől kiugrott az aranyerem...

Edzéstől kiugrott az aranyerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már régóta van belső aranyerem, de általában nem okozott komolyabb panaszt. A tegnapi edzést követően estére viszont kilóg a végbélnyílásomból és roppant kellemetlen (fél pingpong labda méretű, ülni se tudok rendesen).

Vettem rá kúpot és gyógyszert. Van valami egyéb megoldás, hogy minél gyorsabban visszakerüljön?

Lehet sérv is, vagy az nem lehetséges ott?



jan. 30. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni ilyen fánk alakú párnákat, az ilyenkor nagyon hasznos tud lenni! Érdemes lehet megnézetni dokival is, biztos ami biztos.
jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb menj be orvoshoz, nehogy komolyabb bajod legyen utan…
jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már műteni kéne. Nehogy kirepedjen, mert akkor elvérzel.
jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem várok 2-3 napot, hátha javul. Székelni is kellemetlen hiába eszek lágy élteleket, de ha halogatom akkor meg az lenne a baj.
jan. 30. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég súlyosnak tűnik. Általában meleg vizes ülőfürdőt szoktak ajánlani, de nekem érdekes módon a jeges borogatás segített valamicskét, amikor nagyon kijött. Igaz, nekem úgy fájt is, hogy majdnem a falat kapartam. :( Persze ne közvetlenül nyomd oda a jeget, hanem rongyba bebugyolálva. Ha nem javul, menj inkább orvoshoz.
jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Válassz normális sportágat, ne ezt a sportnak csúfolt gyurmázást.
jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már nem annyira fájdalmas, kitapogatva inkább szőlő-méretűnek mondanám. Sajnos nem bírtam visszahelyezni géllel sem. Kezeléstől zsugorodhat a mérete? Vissza fog ez menni valaha is magától vagy létezik, hogy egyből a 2.-ról a 4. stádiumba léptem?
jan. 31. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vissza szokott húzódni, de sajnos bármikor újra kijöhet.
jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!