Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami jo altato?

Mittudomen721 kérdése:

Valami jo altato?

Figyelt kérdés
Altatot vagy hasonlot keresek ami segit elaludni illetve fentartja az alvast. Sajnos mindkettovel bajom van. Eddig parnassant szedtem ami segitett fentartani az alvast es agomelatint ami elaludni segitett. A parnassan szedeset abba kell hagyjam az agomelatint pedig 25-rol 50mg-ra emelte az orvosom. Ezzel van bajom ... szeretnem elhagyni mert felek hogy artani fog a majamnak. Yarocen sajnos nem mukodik mert hallucinalok tole(szkizofrenia miatt).

jan. 30. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
quetiapine
jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 koszonom. Annyit elfelejtettem irni hogy szedek mar egy antipszichotikumot(reagila 4.5mg "reggel") valami olyasmi kellene ami nem antipszichotikum vagy nem tudom. Esetleg rakerdezek az orvosnal hogy "csere lehetseges-e"...
jan. 30. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a clozapine, de azt ne. Az a kezeles rezisztens skizofreneknek van, de ugy bealtat, hogy onnan nem kelsz fel egy darabig.
jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!