Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » M8i koppanhatot a WC csészén?

M8i koppanhatot a WC csészén?

Figyelt kérdés

Ma voltam nagy dolgomat végezni,és ahogy le érkezett koppanast hallottam,mint amikor a csészébe esik egy kis kavics vagy ilyesmi. Igaz menstruálok is.

Nem éreztem sem hasi,sem másmilyen fájdalmat,kivéve a menstruációs görcsöket,de ez normális.

Lehet valami betegségem van,vagy pont akkor esett valami az ablakra,tető tér.


febr. 4. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami kieshetett a zsebedből.
febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs zsebem. Ma olyan ruha van rajtam,hogy nincs zseb. Akkor lehet hogy a WC n volt valami. Gondolom ha belőlem jön azért csak lett volna valami tünet.
febr. 4. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár megehettél valami kavicsot/csontot úgy hogy észre sem vetted és most távozott belőled.
febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így van okom félni? Már lassan pánik rohamot kapok. Félek hogy valami bajom van.
febr. 4. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire rettegsz akkor a szennyvíz telepen keresd meg azt ami kijött belőled, mutass róla képet nekünk is és kielemezzük hogy lehet-e bajod.
febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondolom amíg bennem volt,és nem okozott bat akkor már nem fog. :/
febr. 4. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg még az is lehet hogy a tested egyik fontos alkatrésze esett ki belőled és majd pont most lesz baj hogy már nincs benned.
febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Haha.lehet 😄

De basszus megijedtem

febr. 4. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!