Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszér műtétek közül melyik...

Visszér műtétek közül melyik hatásos szerintetek?

Figyelt kérdés
Államiban éreltávolításos technikával van időpontom műtétre, de sok idő a felépülés úgy tudom. Magánban van lézeres és rádiófrekvenciás műtét, a két lábamra kb. 800 ezer forint lenne. Remélem az utóbbi nem pénzlenyúlás. Az etoxiszklerolos injekciós nem volt hatékony korábban.

febr. 5. 12:17
 1/1 Endura ***** válasza:
100%
Nekem lézeres visszérműtétem volt az egyik lábamon két éve és azóta is tökéletes a lábam,nem jött elő újra.Viszont jelezte a doki,hogy elő szokott fordulni,hogy máshol előjöhet újra olyan ereknél,amik átveszik a műtött erek szerepét.Műtét után teljes lábra kompressziós harisnya kerül és saját lábon fájdalom nélkül lehet távozni.Könnyű fizikai munkát már másnap is lehet végezni,én még a műtét napján egy jó nagy területen nyírtam füvet.Viszont én nem könnyű fizikai munkát végzek,ezért egy hétig voltam otthon,de semmi fájdalmam nem volt és itthon dolgozgattam.Egy hétig naponta kell hasba adni szurit vérrögképződés ellen.A rádiófrekvenciás műtétről nem tudok véleményt mondani.Ez a lézeres műtét egy lábra akkor 420ezer forint volt az első vizsgálattal és két utóvizsgálattal együtt.Ez utóbbi ingyenes.
febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!