Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik az hogy csak az aTPO...

Létezik az hogy csak az aTPO van megjelölve a hormon laboromon,de nem magas hanem nagyon alacsony? volt ilyen valakinek? ez is hashimoto? T3-om is alacsony de még ref értéken belüli.Többi lent.

Figyelt kérdés

TSH 2,607 ,Anti TPO 0,7 IU/ml 9 alatt a referencia normál tartomány.

anti TG 3,7, 4 alatt a jó.


Az újabb hormon laboron anti tg még lejjebb ment már szinte az jó lett,40 alatt kell lenni és 16,8 lett.

Tpo-m ugyan úgy nagyon alacsony, már nem is írja csak annyit hogy 35-től lejjebb kell legyen, de még nekem 9 alatt is van, szval gondolom ugyan úgy ez a 0,7 körüli lehet mint az előző labornál. TSH 2,7 majdnem,feljebb ment.

A többi értéket most jónak írja eddig.Ma jön a 21 ik napi eredménye.Járt valaki így már?



febr. 5. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Nincs semmi bajod. Mégis mi a töknek kell nézegetni folyamatosan az anti-TPO-t és az anti-TG-t, ha semmi bajod???
febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért mert rosszul vagyok hullik a hajam,depressziós vagyok,2 éve nem esek teherbe.Meddőségi klinikán közölték hogy ennyi tsh mellett számítsak rá hogy hormont kapok. anti tg pozitivitásom volt de az helyre állt most a TPO-m van beikszelve a labor eredményemen,édesanyám is pajzsmirigy beteg és a babához nem jó a 2,7 es tsh pl. Letroxot írtak már 2,5 nél is.... Az volt a kérdésem hogy valakinél előfordult e már ilyen eset.
febr. 5. 13:33
 3/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek előfordul, aki egészséges. Az anti-TPO 9 alatt normális, a tiéd 9 alatt van, tehát nincs Hashimotod.

És ez az egész cirkusz a teljesen normális, referencia tartományom belüli TSH érték körül felesleges. Semmiféle evidencia nincs rá, hogy ha valakinek nomrális a TSH-ja és negatív az antitestje, akkor az, hogy feleslegesen pajzsmirigy hormonnal tömik, javítani a spontán teherbeesési arányt vagy akár a lombik sikerességét.

febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, azt mondják, hogy 2,4 alatt legyen a TSH gyerekvállalásnál vagy terhesség alatt, de van aki 5el is szült. Ez igazából csak ilyen lombikos macerálás, semmi más.
febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedig valami mégsem jó..van peteérésem,középidős fájdalmam is,tudom mikor kell együtt lenni és nem történik soha semmi.Ovulációtol menzeszig fájnak a melleim,de már már szinte leszakad most pl ebben a hónapban is előző hónapban is.10-6 napos késésekkel jön meg a menzeszem ami nálam nem normális 28-30 nap kellene legyen.Volt egy időben barnázásom is az is elmúlt most szimplán nem történik semmi csak 4-10 nap késésekkel jön meg.Van miómám 1,8 cm az orvosok szerint nem nagy nem fognak vele semmit csinálni,azt mondták.Megvárom mit mondanak majd a továbbiakban legalábbb megpróbáltam ami tőlem tellett.
febr. 5. 14:24
 6/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, értem, hogy zavar ez, de annyi minden más is számít, pl. párod katonáival minden rendben? Mi több, mint 2 éve próbálkozunk, barátnőm ugyan Hashimoto-s, de most teljesen rendben vannak a hormonjai,IR-je nincs, nekem sincs bajom, 2 sikertelen lombikon vagyunk túl és mégsem jön össze.
febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Páromnál a héten nézték minden szuper,hálaistennek.IR-em még nem tudom van e kapom már a meddőségin az időpontjaim és ott fognak majd küldeni ha az endokrinológus kéri.Diétázom már egy ideje,néha néha van egy kis bűnőzés,de nagyon mértékkel,sportolok is heti 3-4 napot,heti 150 perc kardió plusz súlyzós edzések.Lehet hogy ez rakta helyre az antiTg értékem,mert az már elkezdett felmenni egyszer aztán visszakúszott és most teljesen jó tartományban van.Orvosi javaslatra feküdtem rá jobban a sportra és a diétára elötte is azért figyeltem,sportoltam de sok volt a nasi.Nem tudom kiderül talán mi okozza a problémát.
febr. 5. 14:39
 8/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elkeseríteni nem akarlak, de nagyon sok esetben semmi sem derül ki. Szerintem jól csinálod a dolgokat, szerencsére van javulás is, párom is rendszeresen mozog már, mindent bevet, most már nekem is muszáj lesz,bár diétát én is elkezdtem már.
febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy válaszokat akarsz, de a meddőség oka van, hogy egyszeráen nem derül ki. A magyar lombikcententrumok mániája, hogy mindenre adnak valami gyógyszert, hátha. Csak egyeáltalán nem gondolom, hogy ez lenne a jó irány, mivel ahogy írtam, semmi bizonyíték nincs arra, hogy ezek a felelseges gyógyszerelések javítanák a sikerességet.

Neked NINCS pajzsmirigybetegséged. Ha negatív az anti-TPO-d, akkor 2,6-os TSH-val pont ugyannyi eséllyel elsz sikeres a lombikod, mintha letuszkolják 1-re.

febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 2-es tsh-val lettem terhes. Most 3-3,5 körül van,ami annyira nem jó elvileg,de életem legjobb formájában vagyok és sosem volt ilyen dús a hajam..szóval nem tudom.
febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!