Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan felismerhető ha egy...

Davidtrukk kérdése:

Honnan felismerhető ha egy ember társunk agyilag és központi idegrendszerileg egy beteg-sérült valaki?

Figyelt kérdés
Aki többnyire mindenben vagy csak hellyel/közzel,immel, ámmal segítségre szorul és nem önellátó teljesen teljes egészében és önállótlan!?

febr. 5. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
az látszik viselkedésen, mozgáson,beszéden egyből
febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Példát tudsz írni az életből amit eddig tapasztaltál?!
febr. 5. 17:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Hátha magamra ismerek egyikből?
febr. 5. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. nálunk van olyan a családban aki nem tud rendesen járni. Húzza a lábát, meg odacsapja. Neki is idegrendszeri problémája van.
febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nade én nem pont csak erre a fizikai részére hanem ami az egész személyiséget érinti magatartás és viselkedés zavarok és egyebeket illetve illetően?
febr. 5. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak ennek fokozatai, van aki pl képtelen beszélni, önkéntelen rángásai vannak, nem tudja használni a kezeit, görcsösen tartja őket, van aki kerekes székben ül és néz ki a fejéből és másra nem is képes. Van akinek gondja van az írással, olvasással, kisegítő suliba járt, mozgáskoordinációs gondjai vannak, stb.
febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az üzenet:

Én furcsa életképtelen emberke voltam mindig is világ életemben.

Akit elkönyveltek egy hülye meleg gyereknek nyomorék bolond csicska csíra köcsögnek.

Gyámoltalan gyáva félénk kisebbségi komplexusos skatulyába voltam mindig is bele rakva kategórizálva.

febr. 5. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!