Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon náthás vagyok SOS mit...

Nagyon náthás vagyok SOS mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétfőn még csak picit folyt

Az orrom kedden már durvább ma meg itt fekszem az ágyamban, rosszul vagyok, konnyezik a szemem és állandóan folyik az orrom. Pénteken már legalább olyan jól szeretnék lenni, hogy ne keljen 5 percenként fújogatni az orrom. Tudom, hogy erre nem lehetek hatással de kérlek segítsetek!!



febr. 7. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az Aspirin hideg/forró italpor nagyon jól bevált a náthás tünetek enyhítésére.
febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pihenés. Semmi más. Szó szerint ne csinálj semmit. Folyadék, pihenés, fekvés
febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Írjatok még!

febr. 8. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Inhalálás
febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha teheted minél gyorsabban kerülj be a házorvosodhoz egy kivizsgálásra, számolj be neki tüneteidről. Ha kell táppénzre kiír, ha súlyosak a tüneteid felírja a megfelelő gyógyszert számodra ami akár vényköteles is lehet és csak tőle tudod a vényt megkapni hozzá, hogy kiválthasd a patikában.

Nem árt ha viszel szájmaszkot, mai napig vannak olyan intézmények ahol bár a pácienseknek nem kötelező a viselete, de szerintem továbbra is erősen ajánlott. Az orvosok és asszisztenseik akár külön kérhetik is, hogy fogadás közben legalább ennyit tégy meg az ő védelmük érdekében, ha felső légúti betegésed van.

febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!