Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik poloskafóbia?

Létezik poloskafóbia?

Figyelt kérdés
ha meglatok egy poloskat mar attol ross,ul vagyok, ha ramszall vagy bent van a szobamba idegrohamot kapok konkretan. el se merem oket kapni mindig mas kapja el helyettem
febr. 10. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek. Rettegek tőlük, nem tudom legyőzni a félelmem. Én dohányzom is, panelban lakom, így még rosszabb. A teraszon kevés a hely, és tele szokott lenni poloskával. Nekem az ősz egy rémálom. A párom jön ki és üti le egyesével légycsapóval. Nem találok megoldást sajnos. Egyszer sikerült majdnem leesnem a teraszról mert annyira megijedtem.
febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Szörnyű ezzel élni.
febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Láttad volna a mai kabarét.

Bejött egy a szobába, undorodom tőlük én sem merek hozza nyúlni, az erkélyre sem megyek pedig ősz elején tok szépen megcsináltam de utána megjelentek :/


Ma konkrétan hazahívtam a párom munkahelyerol ebédidőben (itt van közel szerencsére), hogy leszedje.


Remegek, ott allok a papírral de képtelen vagyok hozzANyulni.. -.-

Most legalább nem csesztetett.


Amúgy ajànlom hasonló szerencsétleneknek az arany RAID-et. 🤣 sajnos ma nem volt itthon.

márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!