Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap utaznánk barátokkal...

Holnap utaznánk barátokkal külföldre, viszont valaki ma nagyon rosszul lett, sokat hányt és volt hasmenése is nagyon sokszor. Ettől függetlenül ő jönni fog, de én nagyon félek a hányós betegségektől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Méghozzá valami tömegszálláson leszünk, ahol nincs is rendes mosdó. Nemrég keveredtem ki egy hosszú hasmenős vírusból, ami hetekig tartott, és múlt héten volt először jó a hasam. Most nagyon félek, hogy el fogom kapni ezt a betegséget, vagy ha én nem is, akkor is elkezd terjengeni köztünk, mert a többiek nem figyelnek erre egyáltalán, simán esznek/isznak így is egymás után. Eddig nem sokat fizettem az útért, mindössze a vonat árát, kb 40000 forintot. Szerintetek lemondjam? Nagyon jó programnak tűnik, de nem tudom, hogy megeri-e, ha aztán rossz élmény lesz belőle. És múltkor is nagyon megszenvedtem egy ilyen hasmenős vírussal, kb egy hónapig tartott. És tényleg nagyon utálom az ilyen vírusokat, már a hányás hangjától is rosszul vagyok, még ha mellettem lennének rosszul. Szerintetek?

febr. 13. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Én emetofóbiásként nem mennék, de ez ne befolyásoljon.
febr. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Emetofóbiásként én sem mennék. Ha félsz, szerintem nem éri meg az utazás alatt is folyamatosan azon görcsölni mikor leszel te, vagy valaki más rosszul.
febr. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Az hogy nehany napig folyamatosan gorcsben legyel es panikolj nem er 40 ezret
febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Azt a barmot kellene lebeszélni aki beteg, hogy ne menjenj.

Legyen már annyi esze hogy nem rontja el a többiek szórakozását azzal hogy egész úton pátyolgatni kell, meg wc-t kell neki keresni.

febr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

#4esnek igaza van.

Állj bele a témába. Ennyire legyetek már felnőttek

febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül remélem nem mentél el, én emetofóbiásként kizárt, hogy mentem volna.

Átérzem az ilyet nagyon. Nekem párom decemberben kapott el valamit, napokig ment a hasa, első pár nap elég durván. Olyan rosszul éreztem magam, mert volt, hogy rosszul lett a wc-n, de amit tudtam megtettem érte, adtam be a vizet, nyitottam rá az ablakot, erkélyt, de ne tudd meg :D én maszkban aludtam kint vele a kihúzhatós kanapén 3 éjjel, minden menet után fertőtlenítettem kesztyűben, így nem kaptam el.

Cserébe most igen, de hogy honnan :D

febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező,mi lett?Elmentél?
febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem el
márc. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!