Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van rengeteg csomó az állam...

Van rengeteg csomó az állam alatt néhány nagyobb is fajdalommentesek nem mozognak korulbelul Juniusban vettem magamon eszre eszreveheto meg a honaljamon is illetve a hasamnál is az interneten sok helyen olvastam hogy lehet rak ez tenyleg lehetseges?

Figyelt kérdés
Csak komoly valaszokat kérnék.Köszönöm.
febr. 13. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A legkomolyabb válasz, hogy menj el háziorvoshoz és mutasd meg. Nem valószínű, hogy rák.
febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk júniustól nem kapkodtad el a dolgot. Nem internet kell neked, hanem orvos.
febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áll alatt, hónaljban, lágyékban a nyirokmirigyek vannak, ezek megduzzadhatnak több okból is.
febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez semmiképp nem jó jel főleg,ha nő folyamatosan ezek száma és ha nem múlnak el. Nem tudom mi az oka az orvos halogatásnak,ez a te dolgod,de ha zavar és megoldás kell,akkor el kell menni. Nagyon komplex kivitsgálás kell, sok idő,türelem és energia kell majd hozzá.
febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyirokrak ia lehet akar, meg lehet artalmatlan nyirokcsomo megnagyobbodas is... mindenkepp mev kell nezetni, ultrahangos vizsgalatot is szoktak ilyenkor csinalni.
febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hematológushoz menj el.
febr. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
LDH t nézetsd meg a véredben!
febr. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!