Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lett hasmenésem?

Mitől lett hasmenésem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a nodida kapszulát, hátha van valami a bélrendszeremben, gondoltam csinálok egy tisztító kúrát vele. Kb 3-4 órája vettem be kaja után, és most nem rég hasmenésem volt, kicsit vizes de nem teljesen. Az ajánlott adag 3x1 egy napra szétosztva. Ha már egytől ilyen hasmenésem volt, akkor hogy szedjem végig az összeset? Szerintetek hagyjam abba? Vagy azért lehetett hasmenésem mert paraziták vagy gombák vannak a beleimben?

febr. 14. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha paraziták lennének a beleidben, akkor eddig is lett volna hasmenésed, az nem emiatt van. Nem ismerem ezt a kapszulát, lehetséges, hogy emiatt van hasmenés, de ezt nem tudjuk meg, viszont az fura, hogy kapszula és egyik oldalon írják, hogy használat előtt felrázandó..... Azt szedsz, amit jónak látsz, de bél tisztító kúra nem létezik, és a hasmenés egyáltalán nem tesz jót a szervezeteddel, ergo ha emiatt van, akkor abba kell hagyni.
febr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm! Nem is szedtem tovább..

Egyébként nem tudom hogy összefügg-e, de kondizok és épp kreatint is szedek. Lehet hogy együtt nem jó?

febr. 14. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, lehetséges.
febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!