Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lila a kézfejem?

Miért lila a kézfejem?

Figyelt kérdés
A kézfejem a legkisebb hidegben is teljesen ellilul, igazból nem is kézfejem, inkább a bügykőim. Az ujjaim érzékenységével, funkciójával és színével semmi gond nincs. Nem tapasztalok sem fájdalmat sem zsibbadást, de annyira képesek elszíneződni, hogy néha kesztyű nélkül nem is merek társaságban mutatkozni, mert komolyan mondom senkinél nem láttam még ehhez hasonlót sem. Egy szóval elképeztően undorító látványt nyújtanak. Hallottam a raynaud szindrómáról, de ahogy olvastam (igen az interneten) ott is inkább az ujjvégek érintettek. Valakinek valami tippje, esetleg hasonló tapasztalat, vagy akár panasza ezzel kapcsolatban?

febr. 14. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
leírtad. a hideg miatt. nem birja a kezed, ennyi
febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is valami hasonlóm van. A legkisebb hidegben már olyan lila a kezem mint egy hullának.

Meg kell várni, amíg beüt a tavasz, addig együtt kell vele élni.

márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!