Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kettős látás agydaganat?

Kettős látás agydaganat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szemüveges vagyok, -1 mindkét szem és cylinder. Kb 1 hete kezdtem el furán látni. Leginkább a telefonon, illetve digitális kijelzőkön látom a betűket számokat felfelé elcsúsztatva. Illetve a tárgyaknál leginkább a sötétebb tárgyakanak a körvonalait. A tárgyak közelre rendben vannak. Pl a kezemet ha megnézem. Ha elkezdek hunyorítsbi összébbmegy. Nagyon megijedtem, hogy agydaganat (persze neten kerestem utána), el is mentem a szemészetre, megvizsgáltak azt mondta a nő, hogy ő kizárná, hogy neurológiai gond legyen, egy prizmás lencsét felírt. Szerintetek van értelme egy magán MR vizsgálatot kifizetni, hogy megnyugodjak? Napok óta hasmenésem, hányingerem van a szorongástól.



febr. 21. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha a szüleid kifizetik ... (Az az érzésem, hogy még tanuló vagy)
febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Vizsgáltasd ki magad MRI-vel ha ki tudod fizetni

Mondjuk lehet egy síma labor is vagy neurológia vizsgálat is muttaja az agydaganat tényét

De azt tudni kell, hogy neurológiai problémától is lehet kettős látás de nyilván romolhatott a szemed is és új szemüveg kell


Gyógyszertúladagolással vitt el a mentő egyszer feküdtem a sürgősségin nem volt ott probléma csak épp amikor kijött a mentő igen rossz értékeket mértem vérnyomás és pulzus téren egyaránt, egyből hasmenésem lett mint aki

egy egész üveg hashajtót vett be

Utána pedig nem bírtam lábra állni úgy segítettek be a mentőbe a sürgősségin meg mefigyeltek pár órát és utána kórház lett a vége

A lényeg annyi, hogy nekem a gyógyszertúladagolástól is előjött a kancsalítás egyből ahogy feküdtem benn a sürgősségin nem bírtam felnézi csak egyenesen meg lefelé és oldalra mert ha felfelé néztem egyből összeakadt a kép

Tehát idegrendszeri alapú is lehet a dolog, ne nagyon stresszelj, nem lesz jobb csak rosszabb ha stresszeled magad a dolgon

febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Azért az legyen tanulság, hogy soha soha semminek nem szabad utána nézni a neten, ha valami szokatlant tapasztalsz. Ezeregy dologtó történhetnek fura, szokatlan dolgok a testtel, Google egyből a legrosszabbakkal riogat és a stressz az nagyon sok kellemetlenséget tud aztán produkálni. Ha sokáig áll fenn valami szokatlan érdemes megnézetni, de sokszor az embert a Google veszi erre rá, azt hozzá kell tenni.
febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha letakarod az egyik szemed, a másikkal akkor is kettőt látsz? Ha igen, akkor biztos nem agydaganat.
febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Az esetek többségében nem súlyos a dolog, csak a net szerint minden daganat.

Amit leírsz és azt nem kettőslátásnak értem… asztigmiatizmus (fénytörési hiba) okozza. Valószínű eddig is volt, csak vagy kifáradt a szemed a sok telefonról és/vagy nem jó a mostani szemüveged. Menj el a szemdokidhoz.

febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 pedig az is kettős látás, ügy nevezett egyszemes kettőslátás.
febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Igen, akkor is érzékelem, amikor letakarom az egyik szemem. Voltam szemésznél, azt mondta, hogy ő kizárná a neurológiai okoz, sok mindent megnézett. Annyit mondott, hogy valószínűleg van egy úgynevezett rejtett kancsalságom és a hónapok óta tartó home officeos, napi 12 óra gép előtt ülések kicsinálják a szemem. Nagyon szorongó típus vagyok, gondolom az sem tesz hozzá, hogy állandóan erőltetem, próbálgatom a szemem és nagyon fókuszálok, hogy látok e szellemképet. Általában csak a kontrasztosabb tárgyaknál, bizonyos fényben látok. Sötétben pl soha.
febr. 22. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, ezért cylinderes a szemüveged.
febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!