Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon gáz nőként a lábgomba?

Nagyon gáz nőként a lábgomba?

Figyelt kérdés
A kislábujjam alatti rész fehér és teljesen lehámlott. Már kenem, de nagyon szégyennek érzem mert mindent megteszek, hogy ápolt legyek, fogalmam sincs hogy lett ilyen.
febr. 22. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz.Előfordul mindenkinél,majd elmúlik.
febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Az ok feltehetöen az "ápolás", túl sokat ázik, nem szellözö lábbelit ("nöies" szük magassarkút) használsz, nem pamut zoknit/harisnyát hordasz (hanem gondolom, "nöies" nylonharisnyát).


Az rendben van, hogy kezeled, de az okot is meg kell szüntetni, különben visszajön

febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Ez nagyon lol hogy mindenkinél előfordul xddd hát egyáltalán nem. A gomba nem jelenik meg random, azt elkell kapni. Olyan helyre léptél ami fertőzött volt. Papuccsal meg zoknival lehet megakadályozni. Legyél kicsit igényesebb és óvatosabb
febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
#3, szerintem tévedsz, nekem úgy is megjelenik, hogy nem voltam sehol. Szerintem inkább úgy van, hogy maguk a gombák normális esetben is jelen vannak a bőr flórájában, de ha alkalmat teremtesz nekik, például mindig nedves a lábad, elszaporodnak és megjelennek a tünetek.
febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
A 3 as hülyeséget ír.
febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
#4 #5 szerintetek a gomba ránézésre szaporodik és nem érintéses fertőzéssel... Oké nincs több kérdés
febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkor bemásolom okostojás #5 vagyok.


Mitől alakulhat ki a lábgomba?


nedves környezet.

nem megfelelő méretű cipő

izzadékony láb.

sport.

műszálas zokni, harisnya viselése.

helyileg alkalmazott szteroid.

antibiotikumos kezelés.

bizonyos kemikáliák, savak, lúgok.

febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
A hozzád hasonló tanulatlanok hiszik azt is hogy a megfazast a hideg okozza nem pedig a virus
febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Tanulatlan? Ki mondja? Nem vagyok orvos,de legalább veszem a fáradtságot és utánaolvasok,nem osztom az észt olyasmiről,amihez nem értek.


Szerző: Gál Emőke, podiáter ,tőle másoltam be.


Egyébként meg a kérdező annyit akart tudni,hogy gáz e,te meg jössz és kioktatod,ráadásul baromságokat mondasz.

febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Btw megfázni is lehet úgy, hogy csak valamitől legyengül az immunrendszered, és a torkodban amúgy is ott élő bacik-vírusok betegítenek meg. Én korábban vezettem, hogy hány órát dolgozom, és ha egy héten 60-nál több óra gyűlt össze, a következő héten menetrendszerűen megbetegedtem. Nem valószínű, hogy hirtelen több beteg lett a kollégák között, csak azért, mert egy kicsit többet dolgoztam.


Hüvelyfertőzés dettó. Ha meg van egy egészséges flóra, az segít kiiktatni a betolakodókat. Ezért se jó a túlzott fertőtlenítés.

febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!