Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A gastritis a tipikus hányás...

A gastritis a tipikus hányás hasmenés ,vagy más vírus szövődménye?

Figyelt kérdés
A fiamat ma ügyeletre kellet vinni,mert hányt de már sokszor de csak gyomorsavat a végén. Egy ideje már köhög,(enyhe asztma is van) lehet az ment a gyomrára és azért hányt,vagy ez a tipikus hányás hasmenés?
febr. 22. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hányós hasmenős vírus lehet, most én úgy tudom, sokaknak van az utóbbi hetekben az.
febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha eddig,nem kaptuk el tőle,akkor még elkaphatjuk? Őszintén szólva, ő ilyenkor mikor beteg csak a szobájában van,csak pisilni jön ki. Anyukámmal van,nincs egyedül.
febr. 24. 08:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Fogadok, emetofóbiás vagy te is. Én is szoktam félni, hogy elkapom.

Egyáltalán nem biztos elkapjátok, ez levegőben nem terjed, tárgyakon csak. De ha alaposan kezet mostok mindannyian, nem kapod el. Immunrendszer függő is ez. Van, aki fogékonyabb rá, van, aki kevésbé.

febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Idáig még senki sem kapta el.kopp kopp kopp. Igen az vagyok. Vajon meg lehet már nyugodni?
febr. 24. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Az fix, hogy az idegességtől csak rosszabb lesz az egész. Akár be is beszélheted magadnak, hogy szarul leszel vagy valami.

Attól függ melyik vírus az, van amelyik jobban fertőz, van, amelyik kevésbé. A legtöbb amit tudsz csinálni, az tényleg az alapos kézmosás meleg vízzel minden evés előtt, ne nyúlkálj a szádhoz se. De hidd el tényleg minél jobban ráparázol, annál rosszabb.

Nyugtasson a gondolat, hogy felnőtteken ritkán jön ki az ilyen hányásosan, inkább hasmenés van egy pár napig.

febr. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az osztályt le döntötte. Egyik napról a másikra. Én,ha elkapom ezt,mióta felnőtt vagyok csak hasmenésem szokott lenni.
febr. 25. 07:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent az, tényleg.

Múltkor párom ilyen beteg volt vagy 5 napig ment a buli neki. Se én, se a lakótársunk nem kaptam el tőle. Alaposan kezet mostunk, meg kesztyűvel fertőtlenítettem a mosdót. Pedig az tuti valami rota szerűség volt.

Most én voltam így otthon szüleimnél, egy 3-4 napig, senki nem kapta el se ők, se tesóm. Kezet mostam, nem tapogattam össze nagyon semmit.

Ha meg “csak” fosol, no para.

febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért csütörtök óta már lehetett volna valami nem?

El van különítve. Csak a szobájába van egesznap,néha pisil ,kakil,én fertőtlenítek és ennyi.

febr. 25. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik nap el lehetne kapni, nem fogod, ha kezet mosol minden étkezés előtt és nem szokásod a szádhoz nyúlkálni. Ha fertőtlenítetek, pláne nem kapod el.
febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindent be tartottam. Még ma is jól vagyunk ,nem kaptuk el. Szerintem már nem is fogjuk
febr. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!