Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez igaz, hogy a beteg sérült...

Ez igaz, hogy a beteg sérült fogyatékos emberek sokat esznek!?(Egy orvos mondta apukámnak állítólag még nagyon régen)

Figyelt kérdés
Még milyen furcsaságaik lehetnek ezekne az embereknek!?:-(:-s

márc. 4. 21:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezeknek az embereknek még milyen furcsaságaik lehetnek!?
márc. 4. 21:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre konkrét választ nem fog mondani neked senki. Megeshet hogy a pszichés betegek sokat esznek mert abba lelik az örömüket, de van akinél ennek ellenkezője jön elő. Van aki totál egészséges és azért eszik sokat mert kemény fizikai munkát végez például meg sportol mellette, és azért kell oda a kalória. Én dolgoztam fakitermelő cégnél és akik már régóta ott dolgoztak és sokszor kézzel fejszével, baltákkal hasogatták a fákat meg pakolták meg ilyenek Ők igaz kegyetlen jó erőbe voltak de rengeteget ettek, egy átlag ember 3 napi kajáját megették csak reggelire és ebédre.
márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha, értem.:'-(
márc. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!