Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy autista felnőttet,gyereket...

Egy autista felnőttet,gyereket a közösségekben tönkreteszik jól érzem vagy akárcsak más fogyatékosságban szindrómában lévőket!?

Figyelt kérdés

Lehet az gyerek vagy felnőtt közösség álláshely munkahely mindenhol mindenütt mindig állandóan állandó jelleggel bántva és támadva lesznek ők életük végéig!?

Akkor mit kell csodálkozni hogy a pszichiátriai kórházi fekvő beteg zárt osztályok onkológia,idegosztály neurológia telve vannak telt létszámban?!

Vagy öngyilkosok lesznek az emberek mit kell rajta csodálkozni!?



márc. 5. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem is beszélve ha még jelen esetben én homoszexuális vagyok a rengeteg sok nyavaja mellett el vagyok én is intézve egy egész emberi életre a sorsom.
márc. 5. 16:33
 2/7 A kérdező kommentje:

Arról nem beszél senki hogy ezek az emberek alig kapnak anyagi támogatást ha magukra maradnak meghalnak a legközelebbi hozzátartozóik.

Akik közel állnak hozzá.

márc. 5. 16:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Akik közel állnak hozzájuk meghalnak vagy én is az utcára kerülök.
márc. 5. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem minden közösség rossz autisták számára sem, de sok olyan környezet van, ahol nehezebb a dolgunk.
márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt érdemes megszületeni
márc. 5. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén: nem unod még?


Heti egyszer keveredek ide, de kapásbl 3 kérdést találok tőled...

márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!