Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüszősmandula gyulladás...

Lehet tüszősmandula gyulladás így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt már tüszősmandula gyulladasom de egyáltalán nem ilyen formában, akkor nyelni alig bírtam, lázas, fáradékony voltam, nem volt hangom, kohogtem és igazából torokfájással kezdődött.


Most viszont tegnap óta van egy pici max 1mm átmérőjű fehér pötty az egyik mandulámon, körülötte piros és érzem, hogy ott van, amikor nyelvek, de nem torokfájás jellegű, mert ivásnál nem fáj semmim. Nem vagyok náthás, nincs rossz közérzetem, lázam se, egész egyszerűen ott van és azért fáj, látszik, hogy gyulladt. Most vettem TantumVerde sprayt hátha elmulasztja, de nagyon félek a tüszősmandula gyulladástól, mit csináljak? Nincs időm elmenni a házi orvoshoz mivel délelőtt rendel és nincs ki helyettesítsen munkahelyen:( Szerintetek? Most 1000mg D-vitamin 1000mg d vitamint szedek + Béres csepp extrát, tudok még ezen máshogy segíteni?:(


Előre is koszi 23/N



márc. 11. 12:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!