Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez mostanság?

Mi ez mostanság?

Figyelt kérdés

Beteg voltam február elején, hőemelkedés, erős nátha, ízületi fájdalmak, köhögés, brutál torok kaparás. Az orvos adott antibiotikumot, beszedtem, helyre is jöttem, csak a köhögés maradt meg 2 hétig de aztán szépen az is elmúlt.

Most megint kezd kaparni a torkom esténként és ez miatt köhécselek mert zavar a kaparás.

Anyukám, nagyszüleim is betegek és alig akarnak kikeveredni belőle hasonló tünetekkel. Sőt anyósomék is vagy 2 hétig kínlódtal ezzel a sz*rral.

Nálatok is volt ilyen mostanában?



márc. 12. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja volt.
márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt.
márc. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenkinél volt, szezonja van most az ilyen nyavajáknak. Én eddig még nem kaptam el, ebben az évben nem voltam beteg de ez még húsvétig minimum eltart. Meg még utána is vagy két hétig szóval még nem kezdek el örülni, hogy megúsztam.
márc. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Mi már kb két hónapja betegeskedünk. Két hét betegség, egy hét szünet. Utána jön valami más. Volt amikor nálam csak 3 napig tartott, a párom azóta is köhög. Utána begyulladt a fülem, arcüreggyulladás, kicsit jobb lett, majd mandula és torokgyulladás. Nem tudom mi van, de ennyit nem voltunk betegek az elmúlt 10 évben összesen.
márc. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Basszus utolsó.. Nagyon sajnálom.

Most én is megint beteg vagyok, ugyan csak egy hátha most de én sem szoktam havonta betegeskedni sosem.. Kitartást!

márc. 16. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi, nektek is jobbulást! Vége lehetne már ennek a vírusos időszaknak. :(
márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!