Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Égő mellkasi fájdalom szegycso...

Égő mellkasi fájdalom szegycsont mögött/jobbra a bordáknál reflux lehet?

Figyelt kérdés
Ma délután kezdődött. A számban is fura ízt érzek. Ha infarktus lenne, akkor mást is tapasztalnék? Pl. izzadás, nehézlégzés stb? 27 éves vagyok, nincs túlsúlyom, nem dohányzok, eddig minden ekg-m jó volt, utoljára talán 1 éve lett csinálva.

márc. 12. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sokáig a szívemre gyanakodtam, de reflux volt, nagyon komoly fájdalommal.

Ha a szádban savanykás vagy kesernyés ízt érzel, az gyomorsav ill.epe lehet.

Van refluxod?

27 évesen nem gondolnék infarktusra, és az délután óta már félreérthetetlenül komoly lenne.

Ha nem javul, menj orvoshoz.

márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs refluxom, de épp átestem egy hasmenéses vírusom, lehet az okozza a gyomorpanaszt is? :/
márc. 12. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem nincs refluxom, a mellkasom meg mindenhol fájt és fáj is. Majd egy random fül-orr-gége vizsgálaton kérdezte a doki, hogy tudok-e róla, hogy refluxom van, mert szanaszét van marva a torkom. Ja mondom az jó, nem tudtam róla. Néma reflux a neve. Reflux-specifikus tüneteket nem okoz, csak mellkasi fájdalom, esetleg rekedtség, köhögés.
márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 Lehet, de nem biztos.

Jobban vagy már?

Nekem is gégészeten vették észre a refluxot, én sem tudtam róla.

márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elmúlt, tuti a gyomorsavtól volt.
márc. 14. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!