Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szociális nehézségek betegsé...

A szociális nehézségek betegségbe mit tartoznak bele magatartás és viselkedés zavarok és stbk!?

Figyelt kérdés

Milyen fogyatékosság vagy szindróma okozhat egy emberben szociális nehézségeket és önállótlanságot hogy örök gyerek marad és stbk!?

Milyen agyi zavar és idegi rendellenesség az amikor az ember próbálja normálisnak mutatni magát tartja magát, hogy ne bántsák és ne támadják mások!?



márc. 13. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Nehéz az ilyen ebben a kórban lévő embereknek az emberi kapcsolatok kezdeményezése és fenntartása hosszú távon!?
márc. 13. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Összekevered a szociálist a társadalmi problémákkal és vissza felé.

Úgy hogy a te bajod,rövidlátás magyarán nincs előtted mintakép követendő érték.

márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs előttem jó példa erről meg nem én tehetek.
márc. 13. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmondom nekem ki a követendő példa,Fekete István a Vuk írója!

Elmondom miért,annak idején az AVO-leverték a veséjét,kiverték az egyik szemét egy arra járó vitte kórházba na ez az ember meggyógyult és számtalan szép művet hagyót rám és másokra.

Én tudtam választani egyet a sok magyarból akire felnézhetek és merítkezhetek az életben mikor elakadok.

márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a reakcióját mindenjót viszlát
márc. 13. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

A szülők tehetnek róla. Nem betegség.

Minden ember visszahúzódó problèmàs lesz a szülő lelki terrorjától. Meg önállótlan döntéskèptelen h nem hagyják egyedül dönteni,barátkozni stb.


Az egyetlen megoldás az ilyen szü lőkkel szemben az elköltözés bárhova ,bármiáron.bármilyen idegen rendesebb lesz.

márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!