Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lett kiütéses a péniszem...

Mitől lett kiütéses a péniszem körüli rész?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy kb 1 2 hete jelentkeztek a péniszem körül (ágyék részen illetve 1-2 a here zacskomom is)ilyen kiuteses dolgok amelyek leginkább a pattanásra hasonlítanak. Néha viszket.a legtöbb fehér színű illetve 1 2 pirosas. Először azthittem valami gombás fertőzés ezért elkezdtem canesten krémmel kenni de 1 hete semmi javulás.aztan kicsit utána olvastam és láttam hogy a ezek a gombás fertőzések általában a makkon jelentkeznek. Tudom így latatlanba elég nehéz bármit is megállapítani de érdekelne hogy valaki járt már e hasonló helyzetben. Meg annyi a lényeg hogy szexuális téren nem nagyon vagyok aktív tehát kizárólag a baratnommel szoktuk csinálni.

Köszi a válaszokat előre is.



márc. 20. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

És a barátnő??

Ő se aktív?

márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!